Dekorace | Zábava | Vzdělávání

sledujte nás na facebooku

i na instagramu

O nás

Naši grafici neustále pracují na co možná nejzajímavějších, nejzábavnějších, ale i bláznivých designech, které vyzdobí prostory škol a školek. Koneckonců nás inspirují děti, ale i jejich učitelé… „Chtěli bychom, aby dveře naší třídy vypadaly jako v kouzelnické škole!“ Proč ne? Můžete je mít! Tady jsou!

Celý náš tým má rád výzvy. Těšíme se na každý nový projekt, nové nápady. Naplňuje nás vytvářet originální výzdoby, pomůcky a zábavné prvky, které udělají žákům i pedagogickému sboru radost!  Zkuste to s námi i vy!

Chcete maxiškolu?

Již v několika desítkách škol a školek jsme se podíleli na vývoji dekoračních, vzdělávacích, ale i zábavných prvků. Snažíme se, ve spolupráci s učiteli, podněcovat zájem žáků o učební látku, usnadnit a zpříjemnit jim vstřebávání základních znalostí a poskytnout zábavu o přestávkách a volném času.

Naši zákazníci se stávají našimi partnery. Zakázka pro nás nekončí dodáním objednaných produktů. Snažíme se být zástupcům škol nadále po ruce a spolupracovat na vývoji řady produktů, které posunou design školy na ještě vyšší úroveň a pomohou jí být výjimečnou.

Designové, zábavné i vzdělávací prvky pocházející z dílny našich grafiků se staly základním doplňkem vstupů, chodeb, zdí, schodů, dveří i učeben řady škol a školek po celé České republice a na Slovensku. Svým klientům se snažíme dodávat pouze vysoce kvalitní produkty za co možná nejpříznivější cenu.

Kontakt: petrmaxa@maxi-media.cz; tel: 724 269 873

+420 724 269 873
  petrmaxa@maxi-media.cz

Sledujte také naši další práci:
  www.MAXI-media.cz
  www.MAXIskolka.cz
  www.MAXIterm.cz

MAXI Media s.r.o.

Západní 375 417 61 Bystřany IČ: 28674804 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 26374.

error: Obsah je chráněn !!